111 ilan bulundu

Sırala:
Phibun Condo Ville — Bangkok, Bangkok'ta stüdyo daire
SatılıkCondo
Bangkok, Bangkok

Phibun Condo Ville — Bangkok, Bangkok'ta stüdyo daire

€15.421₺864.310

Stüdyo
1
22.5
Piboon Condoville — Bangkok, Bangkok'ta stüdyo daire
SatılıkCondo
Bangkok, Bangkok

Piboon Condoville — Bangkok, Bangkok'ta stüdyo daire

€15.421₺864.310

Stüdyo
1
22.5
Saphan Sung Condo — Saphan Sung, Bangkok'ta 1+1 daire
SatılıkCondo
Saphan Sung, Bangkok

Saphan Sung Condo — Saphan Sung, Bangkok'ta 1+1 daire

€14.375₺805.713

1 Yatak Odası
1
27.16
Niran Residence — Prawet, Bangkok'ta stüdyo daire
SatılıkCondo
Prawet, Bangkok

Niran Residence — Prawet, Bangkok'ta stüdyo daire

€14.373₺805.566

Stüdyo
1
25
Niran Residence — Prawet, Bangkok'ta stüdyo daire
SatılıkCondo
Prawet, Bangkok

Niran Residence — Prawet, Bangkok'ta stüdyo daire

€11.762₺659.219

Stüdyo
1
25
Khlong Song Ton Nun — Bangkok, Bangkok'ta 1+1 daire
SatılıkCondo
Bangkok, Bangkok

Khlong Song Ton Nun — Bangkok, Bangkok'ta 1+1 daire

€11.762₺659.219

1 Yatak Odası
1
33
Bangkapi Condotown — Bang Kapi, Bangkok'da stüdyo daire
SatılıkCondo
Bang Kapi, Bangkok

Bangkapi Condotown — Bang Kapi, Bangkok'da stüdyo daire

€9.409₺527.376

Stüdyo
1
30
Keha Bangkaphi — Bangkok, Bangkok'da 1+1 daire
SatılıkCondo
Bangkok, Bangkok

Keha Bangkaphi — Bangkok, Bangkok'da 1+1 daire

€9.148₺512.726

1 Yatak Odası
1
26
Baan Suan Bangkhen — Bang Khen, Bangkok'da 1+1 daire
SatılıkCondo
Bang Khen, Bangkok

Baan Suan Bangkhen — Bang Khen, Bangkok'da 1+1 daire

€9.148₺512.726

1 Yatak Odası
1
20
Market Condotel — Bangkok, Bangkok'da stüdyo daire
SatılıkCondo
Bangkok, Bangkok

Market Condotel — Bangkok, Bangkok'da stüdyo daire

€9.148₺512.726

Stüdyo
1
24
Mahasap Condo Town — Nawamin, Bangkok'da stüdyo daire
SatılıkCondo
Nawamin, Bangkok

Mahasap Condo Town — Nawamin, Bangkok'da stüdyo daire

€9.148₺512.726

Stüdyo
1
26
Thanapol Condominium — Nong Khaem, Bangkok'da stüdyo daire
SatılıkCondo
Nong Khaem, Bangkok

Thanapol Condominium — Nong Khaem, Bangkok'da stüdyo daire

€5.750₺322.285

Stüdyo
1
27
Bangkok Villa, Bangkok — Tayland'da Satılık Villa & Müstakil Ev
SatılıkVilla
Bang Khun Thian, Bangkok

Bangkok Villa, Bangkok — Tayland'da Satılık Villa & Müstakil Ev

€522.478₺29.283.992

4 Yatak Odası
1
299
Bangkok Villa, Bangkok — Tayland'da Satılık Villa & Müstakil Ev (3+1)
SatılıkVilla
Suan Luang, Bangkok

Bangkok Villa, Bangkok — Tayland'da Satılık Villa & Müstakil Ev (3+1)

€470.465₺26.368.777

3 Yatak Odası
1
240
Bangkok Villa, Bangkok — Tayland'da Satılık Villa & Müstakil Ev (3+1)
SatılıkVilla
Sai Mai, Bangkok

Bangkok Villa, Bangkok — Tayland'da Satılık Villa & Müstakil Ev (3+1)

€232.619₺13.037.895

3 Yatak Odası
1
271
Bangkok Villa, Bangkok — Tayland'da Satılık Villa & Müstakil Ev
SatılıkVilla
Bang Khun Thian, Bangkok

Bangkok Villa, Bangkok — Tayland'da Satılık Villa & Müstakil Ev

€522.478₺29.283.992

4 Yatak Odası
1
257
Bangkok Villa, Bangkok — Tayland'da Satılık Villa & Müstakil Ev
SatılıkVilla
Khan Na Yao, Bangkok

Bangkok Villa, Bangkok — Tayland'da Satılık Villa & Müstakil Ev

€653.424₺36.623.301

4 Yatak Odası
1
350
Bangkok Villa, Bangkok — Tayland'da Satılık Villa & Müstakil Ev (6+1)
SatılıkVilla
Suan Luang, Bangkok

Bangkok Villa, Bangkok — Tayland'da Satılık Villa & Müstakil Ev (6+1)

€5.750.131₺322.285.050

6 Yatak Odası
1
952
Bangkok Villa, Bangkok — Tayland'da Satılık Villa & Müstakil Ev
SatılıkVilla
Phra Khanong, Bangkok

Bangkok Villa, Bangkok — Tayland'da Satılık Villa & Müstakil Ev

€365.917₺20.509.049

4 Yatak Odası
1
420
Bangkok Villa, Bangkok — Tayland'da Satılık Villa & Müstakil Ev
SatılıkVilla
Prawet, Bangkok

Bangkok Villa, Bangkok — Tayland'da Satılık Villa & Müstakil Ev

€365.917₺20.509.049

4 Yatak Odası
1
185
Bangkok Villa, Bangkok — Tayland'da Satılık Villa & Müstakil Ev
SatılıkVilla
Suan Luang, Bangkok

Bangkok Villa, Bangkok — Tayland'da Satılık Villa & Müstakil Ev

€5.227.392₺292.986.409

6 Yatak Odası
1
952
Bangkok Villa, Bangkok — Tayland'da Satılık Villa & Müstakil Ev
SatılıkVilla
Saphan Sung, Bangkok

Bangkok Villa, Bangkok — Tayland'da Satılık Villa & Müstakil Ev

€1.672.765₺93.755.651

4 Yatak Odası
1
655
Ücretsiz Danışın